O společnosti

BYTOVÉ A KOMERČNÍ INTERIÉRY

Zabýváme se návrhy a následnou výrobou interiérů na míru, kdy se snažíme o maximální individuální přístup k realizované zakázce. Proto máme jak vlastní designéry, tak spolupracujeme s externími architekty, či přímo architekty klienta. Následnou výrobu provádíme v našem výrobním závodě ve Šťáhlavech u Plzně o celkové ploše 2 500 m2 výrobních ploch.

Služby

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět všem přáním a požadavkům klienta. Proto nabízíme kompletní servis od prvotních vizualizací přes instalační plány až po řešení všech doplňků.

Vaše představy a požadavky se snažíme zpracovat a nabídnout Vám originální, nadčasové a funkční řešení, jelikož ergonomii při navrhování přikládáme velmi důležitý význam.

Ve vizualizaci Vám představíme prostor, Váš nový domov, vybaveným nábytkem včetně barevností jednotlivých podlah a stěn, popř. nasvětlený a doplněný dekoracemi.

Historie

Naše společnost vznikla v roce 1991 ve Šťáhlavech u Plzně jako malá truhlářská dílna. Z počátečního zaměření na truhlářskou výrobu jsme se v roce 1993 přeorientovali na výrobu kuchyňských linek převážně klasického zaměření a začali s výstavbou vlastních výrobních prostor.

Po roce 2000 se rozšiřuje výrobní program o moderní dýhované a lakované kuchyně. Velice podstatná změna přišla v roce 2006, kdy jsme se jako jedni z prvních v ČR zaměřili na poskytnutí kompletního vybavení interiéru.

Neustále se snažíme naši nabídku služeb osvěžovat novými výrobky, technickými inovacemi a používáním atraktivních materiálů.

Aktuality

Otevírací doba - Vánoce

Otevírací doba - Vánoce

Od 20.12. je studio na Slovanské uzavřené. Otevřeno bude od pondělí 7.1. 2019.

Proč zvolit
Kypr?

Kvalitní materiály
se zárukou

Individuální přístup
ke klientům

Poptávka