O společnosti

BYTOVÉ A KOMERČNÍ INTERIÉRY

Zabýváme se návrhy a následnou výrobou interiérů na míru, kdy se snažíme o maximální individuální přístup k realizované zakázce. Proto máme jak vlastní designéry, tak spolupracujeme s externími architekty, či přímo architekty klienta. Následnou výrobu provádíme v našem výrobním závodě ve Šťáhlavech u Plzně o celkové ploše 2 500 m2 výrobních ploch.

Služby

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět všem přáním a požadavkům klienta. Proto nabízíme kompletní servis od prvotních vizualizací přes instalační plány až po řešení všech doplňků.

Vaše představy a požadavky se snažíme zpracovat a nabídnout Vám originální, nadčasové a funkční řešení, jelikož ergonomii při navrhování přikládáme velmi důležitý význam.

Ve vizualizaci Vám představíme prostor, Váš nový domov, vybaveným nábytkem včetně barevností jednotlivých podlah a stěn, popř. nasvětlený a doplněný dekoracemi.

Historie

Naše společnost vznikla v roce 1991 ve Šťáhlavech u Plzně jako malá truhlářská dílna. Z počátečního zaměření na truhlářskou výrobu jsme se v roce 1993 přeorientovali na výrobu kuchyňských linek převážně klasického zaměření a začali s výstavbou vlastních výrobních prostor.

Po roce 2000 se rozšiřuje výrobní program o moderní dýhované a lakované kuchyně. Velice podstatná změna přišla v roce 2006, kdy jsme se jako jedni z prvních v ČR zaměřili na poskytnutí kompletního vybavení interiéru.

Neustále se snažíme naši nabídku služeb osvěžovat novými výrobky, technickými inovacemi a používáním atraktivních materiálů.

Aktuality

Otevírací doba 28.9. 2018

Otevírací doba 28.9. 2018

VE státní svátek 28.9. je studio uzavřeno.

Proč zvolit
Kypr?

Kvalitní materiály
se zárukou

Individuální přístup
ke klientům

Poptávka